Problemy z erekcją – tabletki bez recepty.

                       Panowie nie lubią mówić o swoich problemach zdrowotnych oraz dolegliwościach, co jest całkowitym przeciwieństwem kobiet, które czują się znacznie lepiej, jeśli podzielą się z przyjaciółką czy z lekarzem swoim zmartwieniem. Skryci mężczyźni, którzy zauważyli u siebie problemy ze wzwodem nie powinni jednak traktować tego rodzaju dolegliwości jako temat tabu.

Po pierwsze partnerka prędzej czy później i tak zauważy, że coś jest ba rzeczy, a po drugie im szybciej zostają podjęte niezbędne kroki, tym szybciej problem tej natury odejdzie w zapomnienie, albo przynajmniej stanie się mniej dotkliwy. Jeśli mimo wszystko panowie nie chcą udać się do lekarza, istnieje cała gama lekarstw, które częstą są jedynie suplementami diety dostępny bez recepty, które w niektórych przypadkach  faktycznie wymagają czasu, aby rozpoczęły swoje działanie, ale efekty i tak pojawią się.

Wyróżniamy wśród nich Penigrę, której specyfiką działanie jest wzmocnienie popędu seksualnego, a jej skład to przede wszystkim wyciągi roślinne oraz monometionina cynku, kolejnym suplementem diety jest Permen, który również został stworzony z ziół oddziałujących na potencję. Promen oferuje mężczyźnie silniejszą erekcję, usprawnia działanie penisa, dzięki czemu pomaga w płodności. Następnym lekiem jest Cefadisiac, który można zakupić w formie kropki bądź tabletek.

Dzięki niemu ma miejsce lepsze ukrwienie narządów płciowych, wspomaga działanie wiązek nerwowych, które są ściśle związane z erekcją. Wyróżniamy jeszcze Ceedrę oraz Libidoforte, gdzie oba bazują na ziołach, a ten drugi z nich działa nawet do 48 godzin po przyjęciu leku.

Należy jeszcze raz zaznaczyć, że wymienione lekarstwa oraz suplementy diety dostępne są bez recepty, a więc ich działanie nie jest tak silne, jak lekarstwa, które przepisuje lekarza. Jednakże przyjmowanie jakichkolwiek tabletek powinno być połączone ze  zdrowym stylem życia, spożywaniem zdrowych, niskokalorycznych posiłków  z małą ilością cukru oraz tłuszczu oraz regularnym uprawianiem sportu.