Problemy z erekcją – tabletki bez recepty.

                       Panowie nie lubią mówić o swoich problemach zdrowotnych oraz dolegliwościach, co jest całkowitym przeciwieństwem kobiet, które czują się znacznie lepiej, jeśli podzielą się z przyjaciółką czy z lekarzem swoim zmartwieniem. Skryci mężczyźni, którzy zauważyli u siebie problemy ze wzwodem nie powinni jednak traktować tego rodzaju dolegliwości jako temat tabu.

Po pierwsze partnerka prędzej czy później i tak zauważy, że coś jest ba rzeczy, a po drugie im szybciej zostają podjęte niezbędne kroki, tym szybciej problem tej natury odejdzie w zapomnienie, albo przynajmniej stanie się mniej dotkliwy. Jeśli mimo wszystko panowie nie chcą udać się do lekarza, istnieje cała gama lekarstw jak kamagra, które częstą są jedynie suplementami diety dostępny bez recepty, które w niektórych przypadkach  faktycznie wymagają czasu, aby rozpoczęły swoje działanie, ale efekty i tak pojawią się.

Wyróżniamy wśród nich Penigrę, której specyfiką działanie jest wzmocnienie popędu seksualnego, a jej skład to przede wszystkim wyciągi roślinne oraz monometionina cynku, kolejnym suplementem diety jest Permen, który również został stworzony z ziół oddziałujących na potencję. Promen oferuje mężczyźnie silniejszą erekcję, usprawnia działanie penisa  , dzięki czemu pomaga w płodności. Następnym lekiem jest Cefadisiac, który można zakupić w formie kropki bądź tabletek.

Dzięki niemu ma miejsce lepsze ukrwienie narządów płciowych, wspomaga działanie wiązek nerwowych, które są ściśle związane z erekcją. Wyróżniamy jeszcze Ceedrę oraz Libidoforte , gdzie oba bazują na ziołach, a ten drugi z nich działa nawet do 48 godzin po przyjęciu leku.

Należy jeszcze raz zaznaczyć, że wymienione lekarstwa oraz suplementy diety dostępne są bez recepty, a więc ich działanie nie jest tak silne, jak lekarstwa, które przepisuje lekarza. Jednakże przyjmowanie jakichkolwiek tabletek powinno być połączone ze  zdrowym stylem życia, spożywaniem zdrowych, niskokalorycznych posiłków  z małą ilością cukru oraz tłuszczu oraz regularnym uprawianiem sportu.

About Mariusz Koterski